نوار سیاه التن


نوار آلتن محصولی به شکل چسب نواری می باشد. با پیچیده شدن روی سطح لوله، به عنوان یک عایق در مقایل سرما و گرما عمل می کند. همچنین یکی دیگر از موارد کاربرد نوار آلتن، ‌استفاده پس از نصب و جوشکاری اتصلات در یک خط لوله می باشد.زیرسازی و سند بلاست کردن سطوح فلزی یکی ازروش های کنترل خوردگی فلزات می باشد. این روش ها بسیار پر هزینه و زمان بر می باشد چرا که لازم است بعد از این مراحل فلزات را با یک یا چند لایه پوشش دهند. در مقابل می توان از نوار آلتن به عنوان یکی ازبهترین روش ها در جهت کنترل خوردگی فلزات استفاده نمود. نوار آلتن محصولی به شکل چسب نواری می باشد. نوار های آلتن با پیچیده شدن روی سطح لوله، به عنوان یک عایق در مقایل سرما و گرما عمل می کند. همچنین یکی دیگر از موارد کاربرد این محصول، ‌استفاده پس از نصب و جوشکاری اتصلات در یک خط لوله می باشد.
دیگر نام های رایج به جای نوار آلتن
نوار های آلتن به که به عنوان عایقی در برابر حرارت، سرما و گرما در پروژه های مختلف صنعتی و ساختمانی استفاده می شود، ممکن است با نام های دیگری نیز شناخته شود. نام هایی از قبیل پرایمر شائیک، نوار سفید و سیاه شائیک ، نوار خطی ، نوار سرجوش و … . ممکن است افراد برای تهیه ی این محصول با این نام ها مراجعه کنند. اما آن چه مهم است کاربرد یکسان این محصول می باشد.

نوار خطی مشکی 10 سانتی آلتن
نوار خطی مشکی 15 سانتی آلتن
نوار خطی سفید 5 سانتی آلتن
نوار خطی سفید 10 سانتی آلتن
یکی از روش های کنترل خوردگی فلزات زیرسازی وسندبلاست کردن سطوح فلزی میباشدکه بسیارپرهزینه وزمانبراست وبعد ازاین مرحله فلزات رابایک یاچندلایه پوشش می دهندTاما بهترین روش کنترل خوردگی فلزات استفاده ازموم پرایمرهابدون سندبلاست کردن سطوح است

موم پرایمرها ازسطوح زنگزده وبرجستگیهای میکروسکوپی عبورکرده وخودرابه بافت سالم فلزمیرسانندوعمل مومیائی فلزرابه طورکامل انجام میدهند.
روتنگران پارسه فروش نوارهای آلتن درسایزهای2اینچ، 3 اینچ، 4 اینچ، و …. 10 اینچ بامناسبترین قیمت جهت پروژه های صنعتی وساختمانی ارائه میدهد.

پس ازنصب لوله هاوجوشکاری یک خط لوله بایدتمام قسمتهای مربوط به سرجوشهاونقاط اتصال همینطورخودخط لوله نوارعایق پیچی شده شود.
این مرحله معمولا قبل ازقراردادن لوله درکانال انجام می شود، البته آزمایش بادستگاه های نشتی یاب مانندهالیددتکتورانج

نوار التناز دیگر محصولات و خدمات ارائه شده در این مجموعه میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
نوار سیاه التن


خرید نوار سیاه التن


فروش نوار سیاه التن


قیمت نوار سیاه التن


نمایندگی نوار سیاه التن


نماینده فروش نوار سیاه التن


لطفا

پیش از اقدام به هرگونه خرید و یا انعقاد قرارداد با مشاورین ما تبادل نظر

نموده و ضمن اطلاع از توانمندی های ما از قیمت های رقابتی ما نیز مطلع

شوید.